0

Szkolenia Autyzm

Przygotowujemy do pracy z osobami z autyzmem, tak jak byśmy wdrażali nowych terapeutów „Dalej Razem”. Korzystamy z doświadczeń ośrodka diagnostyczno-terapeutycznego, przedszkola i przedsiębiorstwa społecznego.


Wizyty Studyjne

Wizyty Studyjne

Masz dość narzekania, że „się nie da”? Zainspiruj się doświadczeniami Dalej Razem i twórz system wsparcia Osób z autyzmem!

Masz determinację, by zmienić świat osób z autyzmem, ale nie wiesz jak zacząć? Zobacz, jak działa przedszkole, ośrodek diagnostyczno-terapeutyczny i przedsiębiorstwo społeczne Dalej Razem. Weź ze sobą współpracowników, nabierzcie wiary w sukces, podpatrujcie, podpytujcie... i do roboty!

Przyjedź do nas!

Wizyta studyjna w Dalej Razem pomoże Ci zdecydować, jaki rodzaj działalności podjąć, by pomóc swoim podopiecznym. Zamiast tracić czas na wertowaniu dziesiątek stron internetowych, zobacz jak działają jednostki Dalej Razem.

  • Przekonaj się na własne oczy, co jest możliwe.
  • Czerp z doświadczeń praktyków w bezpośredniej rozmowie.
  • Ucz się na naszych błędach, by ograniczyć własne.

Bardzo bliskie jest nam myślenie Ireny Eris, właścicielki koncernu kosmetycznego, która odwołując się do swoich doświadczeń sukcesu poradziła, by „iść do przodu, nie zrażając się chwilowymi niepowodzeniami i pokonywać przeszkody nieuniknione podczas prowadzenia długoletniej działalności biznesowej”. Podczas Twojej wizyty w Dalej Razem chcemy Cię m.in. uodpornić na trudności, które napotkasz na drodze przywracania światu Osób z autyzmem.

Ogromną satysfakcję czerpiemy z sukcesów naszych podopiecznych i ich rodziców, ale również z sygnałów zwrotnych od nauczycieli, terapeutów, działaczy organizacji pozarządowych, z którymi mieliśmy styczność, których szkoliliśmy.

"Dalej Razem to magiczne miejsce, wspaniali ludzie tam pracują, a szkolenia dla terapeutów z zakresu autyzmu to prawdziwa petarda informacji, skarbnica wiedzy. Wiedza ta jest przekazywana na podstawie własnych doświadczeń w pracy z tymi dzieciakami, niezwykle interesująca teoria poparta praktyką w formie filmików czy przykładów. POLECAM :-) RODZICE!!! NIE BÓJCIE SIĘ POSŁAĆ TAM SWOJEGO DZIECKA NA TERAPIĘ CZY NA BADANIA :-) TERAPEUCI!!! NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ, CZY WARTO WYDAĆ PIENIĄDZE NA SZKOLENIA Z ZAKRESU AUTYZMU W TYM STOWARZYSZENIU, BO WARTO – NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ :-D" – Justyna Konieczna, Cisi Pracownicy Krzyża - Głogów

 

W ciągu ostatnich lat współpracowaliśmy z kilkuset osobami z całej Polski. Dodatkową wartością tych spotkań jest możliwość zarabiania pieniędzy na potrzeby naszych podopiecznych. Zabierz współpracowników i przyjedź do nas do Zielonej Góry, czerp z doświadczeń pracy z maluchami, młodzieżą i dorosłymi Osobami z autyzmem.

Skorzystaj z oferty wizyty studyjnej w Dalej Razem – nabierz wiatru w żagle i zmieniaj przyszłość swoich podopiecznych. Gwarantujemy, że wrócisz od nas z bólem głowy… spowodowanym dużą ilością pomysłów i dyskusjami w Waszym zespole, które nie prędko się skończą.

Co proponujemy?

Wizyta studyjna trwa 4 godziny. Jakie proporcje tego czasu poświęcimy na oglądanie przedszkola, ośrodka diagnostyczno-terapeutycznego oraz przedsiębiorstwa społecznego, zależy od Ciebie. To Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na to, by usiąść z osobami prowadzącymi daną jednostkę i wypytywać, o co tylko się da. Z wizyty u nas nie wrócisz z gotowymi uniwersalnymi rozwiązaniami, wzorami dokumentów, z którymi pójdziesz do odpowiedniej instytucji i skopiujesz to, co dzieje się w Zielonej Górze. Wizyta studyjna ma Cię zainspirować, a jej największą wartością będzie możliwość zobaczenia wszystkiego i zadawania pytań.

Jeśli czujesz, że oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na Twoje pytania, sami zadamy Ci ich również kilka, omówimy szczegóły techniczne przyjazdu. Maksymalna wielkość grupy 8 osób. Koszt 250 zł od osoby jednak nie mniej niż 750 zł za organizację wizyty.

Zadzwoń lub napisz!

Wolne miejsca

cena: 750 zł
Jesteś zainteresowany tym szkoleniem? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza obok.
Sebastian Cycuła

Sebastian Cycuła

Politolog. Ukończył studia podyplomowe: ekonomia społeczna na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Absolwent kursu Prawa i Wolności Człowieka organizowanego przez Helsińską Fundację Praw Człowieka. Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Wrocławskim. Jego główne zadanie w Dalej Razem to stworzyć terapeutom warunki do przywracania światu Osób z autyzmem.

Kontakt

Natalia Strzała

Tel: 514 734 793
E-mail: szkolenia@dalejrazem.pl

Formularz kontaktowy