0

Szkolenia Autyzm

Przygotowujemy do pracy z osobami z autyzmem, tak jak byśmy wdrażali nowych terapeutów „Dalej Razem”. Korzystamy z doświadczeń ośrodka diagnostyczno-terapeutycznego, przedszkola i przedsiębiorstwa społecznego.


Szkolenie Rady Pedagogicznej

Szkolenie Rady Pedagogicznej

O szkoleniu

  • Szkolenie przeznaczone jest dla dyrektorów, nauczycieli przedszkoli i szkół masowych oraz specjalnych, pedagogów, psychologów, terapeutów, opiekunów, pracowników świetlic, logopedów, wolontariuszy, studentów oraz wszystkich osób pracujących lub planujących pracę z osobami z autyzmem.
  • Celem szkolenia jest przekazanie aktualnej, rzetelnej i praktycznej wiedzy na temat zaburzeń ze spectrum autyzmu i Zespołu Aspergera oraz przybliżenie ich istoty. Zajęcia pomogą również zrozumieć specyfikę funkcjonowania społeczno-poznawczego osoby z autyzmem.
  • Podczas szkolenia zostaną poruszone podstawowe zagadnienia dotyczące terapii i edukacji dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera. Wygospodarowany zostanie również czas, w którym prowadzący odpowiedzą na pytania dotyczące indywidualnych problemów oraz potrzeb Państwa placówki.
 

Co? Gdzie? Jak?

Forma szkolenia: Wykład prowadzony z wykorzystaniem bogatego materiału wizualnego w postaci prezentacji multimedialnej, filmów szkoleniowych, wzbogacony dodatkowo o ćwiczenia praktyczne.

Miejsce szkolenia: Siedziba danej placówki (w odległości do 80 km od Zielonej Góry). Chcesz zamówić szkolenie, ale Twoja placówka jest dalej? Zadzwoń lub napisz - wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Ilość osób: Maksymalnie 30

Czas trwania: 4 godziny lekcyjne (plus przerwa)

Termin realizacji: do ustalenia z przynajmniej z 2 tygodniowym wyprzedzeniem

Informacje dodatkowe:

  • Każdy Uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe.
  • Po zakończeniu szkolenia Uczestnicy otrzymają indywidualne zaświadczenia o odbyciu szkolenia.
  • Prowadzimy kompletną dokumentację z odbytych szkoleń, dlatego też możemy ją odtworzyć w przypadku zagubienia lub zniszczenia.
  • Do ceny szkolenia należy doliczyć koszty dojazdu wg stawki 0,8358 zł za kilometr.

Wolne miejsca

cena: 1350 zł
Jesteś zainteresowany tym szkoleniem? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza obok.

Najbliższe szkolenia

Małgorzata  Grygiel

Małgorzata Grygiel

Pedagog specjalny, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, arteterapeuta. Uczestniczyła w licznych szkoleniach specjalistycznych z zakresu wiedzy o autyzmie, ukończyła szkolenie dotyczące terapii behawioralnej dzieci i młodzieży z ASD. Pracuje z osobami z autyzmem od 2001 roku, zajęcia integracji sensorycznej prowadzi od 2007 roku. W Ośrodku Dalej Razem jest koordynatorem ds. szkoleń oraz członkiem zespołu diagnostycznego.

Kontakt

Natalia Strzała

Tel: 514 734 793
E-mail: szkolenia@dalejrazem.pl

Formularz kontaktowy

id store: 1


id website: 1