0

Pomoce terapeutyczne

Nasze pomoce terapeutyczne, tworzone z myślą o osobach z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, to pomysły naszych podopiecznych, przyjaciół, terapeutów i nauczycieli. Znajdziecie tu Państwo kolekcję nowatorskich materiałów, dzięki którym będziecie mogli wzmocnić ilość i jakość bodźców dla swoich podopiecznych w ciekawy i bezpieczny sposób.
Filtruj

Currently Shopping by:

 1. Koordynacja wzrokowo-ruchowa Usuń ten produkt

Opcje zakupów

Tagi


5 produkt(ów)

Ustaw kierunek rosnący
 • KURA krok V – słowa, cyfry

  Pomoc terapeutyczno-dydaktyczna składająca się łącznie ze 133 kartek: słowa i cyfry. Naucz swoich podopiecznych samodzielnego pisania.
  46
 • KURA krok IV – znaki polskie

  Pomoc terapeutyczno-dydaktyczna składająca się łącznie z 258 kartek: znaki polskie. Naucz swoich podopiecznych samodzielnego pisania.
  64
 • KURA krok III – spółgłoski

  Pomoc terapeutyczno-dydaktyczna składająca się łącznie z 486 kartek: spółgłoski pisane i drukowane. Naucz swoich podopiecznych samodzielnego pisania.
  112
 • KURA krok II – samogłoski

  Pomoc terapeutyczno-dydaktyczna składająca się łącznie ze 192 kartek: samogłoski drukowane i pisane. Naucz swoich podopiecznych samodzielnego pisania.
  66
 • KURA krok I – tunele, kropki

  Naucz swoich podopiecznych samodzielnego pisania. Pomoc terapeutyczno-dydaktyczna składająca się łącznie ze 111 kartek: tunele i kropki.
  42