0

Pomoce terapeutyczne

Nasze pomoce terapeutyczne, tworzone z myślą o osobach z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, to pomysły naszych podopiecznych, przyjaciół, terapeutów i nauczycieli. Znajdziecie tu Państwo kolekcję nowatorskich materiałów, dzięki którym będziecie mogli wzmocnić ilość i jakość bodźców dla swoich podopiecznych w ciekawy i bezpieczny sposób.

Pomysł na pomoc: Zespół Edu

DROZD WĘDROWNY – plan aktywności

160

Produkt dostępny

Produkt wykonany z płyty biurowej (matowej) o wymiarach: dł. 90 cm × szer. 14 cm × 1,5 cm grubości; waga około 3 kg. Na całej długości planu znajduje się czarny rzep. Plan posiada pojemnik (wymiary: 13,5 cm × 13,5 cm × 5 cm grubości) na obrazki i identyfikator na umieszczenie zdjęcia . Plany dostępne są w kolorze granatowym, zielonym i żółty (wybór koloru przypadkowy). Wymagany samodzielny montaż.
Obrazki nie wchodzą w skład produktu.
U osób z autyzmem często występują zachowania trudne. Przyczyną niewłaściwych zachowań może być m.in. zaburzone poczucie bezpieczeństwa. Plan aktywności to plansza, która z zestawem zdjęć, grafik lub słów będzie dla osoby z autyzmem wskazówką do wykonania określonych czynności.

autyzm | Zespół Aspergera | komunikacja alternatywna | pomoce terapeutyczne | szkolenia