0


(PW 29/41) Odwzorowywanie konstrukcji z klocków na płaszczyźnie

OPIS ĆWICZENIA:
Rodzic kładzie przed dzieckiem tablicę z klockami. W ćwiczeniu tym potrzebne są dwa zestawy identycznych klocków: jeden dla dziecka, a drugi dla rodzica. Na swojej tablicy rodzic układa z klocków dowolny obrazek. Zadaniem dziecka jest na drugiej tablicy ułożyć identyczny obrazek.

CEL:
Nauka odwzorowywania układu klocków na płaszczyźnie. Ważną umiejętnością, którą ćwiczy dziecko, jest także nauka właściwego planowania i organizowania pracy.
360 dni(Jak pracować z dzieckiem)
85zł

Zobacz także

  • Akademia Dalej Razem IX

    Chcesz skuteczniej pomagać Osobom z autyzmem? Czerp z doświadczeń terapeutów pracujących w ośrodku, przedszkolu i przedsiębiorstwie społecznym.
    2028
  • ŻURAW – gra: pokaż, narysuj, powiedz

    Pomoc terapeutyczno-dydaktyczna w postaci gry planszowej. Trenuj koncentrację i spostrzegawczość u osób z autyzmem. W zestawie po 30 kart "pokaż" i "powiedz".
    130

Kontakt

Anna Kaczor

terapeuta

Anna Kaczor

W Ośrodku Dalej Razem pełni funkcję koordynatora zespołu pracującego z najmłodszymi podopiecznymi SPOA. Ukończyła szkolenia specjalistyczne z zakresu pracy z osobami z autyzmem oraz studia z wczesnej interwencji terapeutycznej. Koordynuje działania terapeutyczne prowadzone w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.

id store: 1


id website: 1