0

Pomoce terapeutyczne

Nasze pomoce terapeutyczne, tworzone z myślą o osobach z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, to pomysły naszych podopiecznych, przyjaciół, terapeutów i nauczycieli. Znajdziecie tu Państwo kolekcję nowatorskich materiałów, dzięki którym będziecie mogli wzmocnić ilość i jakość bodźców dla swoich podopiecznych w ciekawy i bezpieczny sposób.

Pomysł na pomoc: Marzena Ganczar

DROŹDZIK – pakiet przedszkole (obrazki do planu)

28

Produkt dostępny

Obrazki - przedszkole


Obrazki przedstawiają symbolicznie najczęściej odwiedzane miejsca oraz czynności wykonywane w przedszkolu, np. toaleta, teatr, śniadanie, obiad, podwieczorek, zajęcia, ruchowe, relaksacja. 13 obrazków powtarza się ze względu na to, że będzie konieczność używania ich codziennie lub dwukrotnie w ciągu dnia.

Pakiet zawiera:
44 obrazki (5cm x 5cm) na odwrocie których znajduje się rzep.

UWAGA: Obrazki i plansze drukowane są na sztywnym, grubym papierze (kreda mat 300g/m2) i zabezpieczane (laminowane) cienką matową folią
Dzięki obrazkom, przedstawiającym najczęściej odwiedzane miejsca oraz wykonywane czynności w przedszkolu, możesz ułatwić osobie z autyzmem zaplanowanie całego dnia.


Obrazki są doskonałym dodatkiem do naszej pomocy tereputyczno-dydaktycznej DROZD WĘDROWNY – plan aktywności, który można zakupić osobno.

Zobacz także